Kuchyně

Kuchyňské linky nás provází celým životem a díky svému významu patří mezi nejdůležitější nábytek v našem obydlí.
Kuchyň je místnost, které je přikládána velká důležitost. Není již pouze vysloveně funkčním prostorem, ale další obytnou místností, ve které se nejenom vaří a konzumuje, ale která je i místem setkávání, příjemného posezení a hry dětí. K zařizování nové kuchyně je třeba přistupovat zodpovědně, poradit se v kruhu rodinném a také s odborníky.

Výroba, dodávka, montáž

Na českém trhu se v současné době nabízí nepřeberné množství kuchyňských linek různých tvarů, materiálů a barev. Zároveň lze vybírat z více úrovní kvality, což umožňuje přístupnost moderních linek každé domácnosti.
Naše kuchyně vlastní výroby nabízejí široký výběr materiálů a barevných kombinací. Pro funkčnost a maximální využití jednotlivých prostor vycházíme ze zkušeností s vestavěným nábytkem za pomoci moderních materiálů a doplňků.
Zakázky jsou zpracovávány na moderních dřevoobráběcích strojích.
Vyrábíme kuchyně z lamina a kuchyně z masivu i kuchyně lakované, dýhované i foliované. Vše přizpůsobíme Vašim představám.

Jako firma vyrábějící kuchyně na míru v Ostravě Vám můžeme zajistit, že náš nábytek je vždy vyroben z kvalitního materiálu.

Náš nábytek je vždy vyrobený z kvalitního materiálu a zpracovaný špičkovou technologií se zárukou, a proto můžeme zaručit jeho vysokou trvanlivost a užitnou hodnotu.

Kuchyňské sestavy naší výroby jsou za příznivou cenu, stejně tak dokážeme uspokojit náročného klienta propracovaným řešením do nejmenšího detailu.
Nedílnou součástí každého našeho projektu kuchyně je zaměření daného prostoru pro finální zpracování projektu. Samozřejmostí je odborná montáž včetně zapojení a uvedení do provozu všech spotřebičů v kuchyni.
Nabízíme individuální přístup a  profesionální služby, vše dle Vašich požadavků a kritérií. V případě jakýchkoliv informací nás kontaktujte.
Vypracujeme Vám návrh a také rozpočet.

Neváhejte nás kontaktovat nebo nás navštívit, jakožto firmu, která realizuje Kuchyně na míru v Ostravě, tak i po celé České republice.

FOTO REALIZACÍ