Vestavěné skříně

Vestavěné skříně jsou dnes již nedílnou součástí většiny domácností. Vhodnou volbou vestavěných skříní nejen ušetříte svůj prostor, ale také vylepšíte celkový design celé místnosti.

Výroba, dodávka, montáž

Pokud přemýšlíte jak zmodernizovat byt nebo kde přehledně uložit stále se hromadící oblečení, knihy atd., nastává ten pravý čas pro volbu vestavěné skříně. Vestavěné skříně se staly ideálním moderním doplňkem, kterým se dá účelně vyplnit nevyužitý výklenek, ložnice, dětský pokoj, stejně tak i kancelář. Díky široké paletě materiálu a možnosti dělení se dají vestavěné skříně zakomponovat téměř všude.
Vestavěná skříň může také plnit funkci dělící příčky v místnosti. Pro tento účel mohou být použity samostatně stojící posuvné dveře, které jsou v rámci prostorového využití velmi úsporné a účelné.

Co se týče vestavěných skříní, je dobré si také naplánovat rozmístění polic, šatních tyčí, drátěného programu, šuplíků a dalších doplňků, aby byla skříň co nejefektivněji využita. Zda-li zvolit dveře posuvné, z dřevomateriálu, skla, polykarbonátu či zrcadlové , případně kombinaci dělených dveří vestavěné skříně.
Vyrábíme vestavěné skříně přímo na míru do Vašeho bytu. Máme k výběru nepřeberné množství různých materiálů, barev a možností.
Rádi Vám pomůžeme vybrat a navrhnout vhodnou alternativu právě pro Vás.

Vyrábíme vestavěné skříně v Ostravě, ale realizujeme v celé České Republice.

 

FOTO REALIZACÍ     CENÍK SKŘÍNÍ