Rekonstrukce

Pokud přemýšlíte o změně Vašeho bytu, nebo jste si koupili byt či dům v původním stavu, tak právě pro Vás je vhodná rekonstrukce bytu (domu).

Je jen na Vás jaké úpravy a v jakém rozsahu si zvolíte. Rekonstrukce je individuální záležitostí, která podléhá podmínkám a představám investorům. Každá rekonstrukce začíná přípravou. Na Vaše náměty Vám připravíme 3D vizuální návrh pro lepší představivost celé rekonstrukce.

Výroba, dodávka, montáž

Provádíme veškeré rekonstrukce a to jak na klíč, tak i částečné. Poradíme jak vhodně rozšířit, či sloučit prostory, tak aby byl celý prostor co nejvíce funkční a splňoval Vaše představy a požadavky.

Vybouráme příčky, věnujeme se hrubým stavebním úpravám, provádíme nové rozvody topení, plyn, kanalizace, vodoinstalace, elektorinstalace a vzduchotechniky. Věnujeme se úpravám starých omítek, děláme omítky nové. Měníme topná tělesa vč. kotlů a čerpadel.

Provádíme i nové topné systémy podlahové i infratopení. Měníme okna, podlahové krytiny, obložky dveří, obklady koupelen.

Doporučíme vhodné osvětlení, věnujeme se i osvětlení zabudovenému ve stěnách, bodovému osvětlení ze stropů i osvětlení sádrokartónových příček.

Na závěr rekontstrukce po domluvě navrhneme vestavěný nábyt, kuchyňskou linku dle představ, vymalujeme, či zajistíme odborné návrhy designéra.

Rekonstrukce probíhá na základě Vámi vybraných materiálů a kvality.

FOTO REALIZACÍ